Trening terapeutyczny - Sylwia Motas

Zapraszam Cię do udziału w intensywnym doświadczeniu pracy terapeutycznej na tle grupy. Trening terapeutyczny to możliwość przepracowania swoich problemów, które utrudniają Ci funkcjonowanie w codziennym życiu. Praca na tle grupy intensyfikuje proces, poprzez uzyskanie zróżnicowanej informacji zwrotnej oraz uczestnictwo członków grupy w doświadczeniach, dedykowanych osobie pracującej. Trening terapeutyczny poszerza samoświadomość i ułatwia zrozumienie siebie oraz własnej sytuacji życiowej , poprawia kontakt z samym sobą, sprzyja odnajdywaniu nowych rozwiązań oraz powiększa poczucie odpowiedzialności i wpływu, przez co poprawia samoocenę.


Trening będzie poświęcony miłości i wszystkim jej odcieniom, miłości jakiej doświadczałaś od matki, miłości, jaką obdarzasz sama siebie oraz miłości jakiej szukasz u mężczyzny.

Przez 5 dni będziesz miała okazję zająć się sobą, pochylić się nad własnymi ograniczeniami, które utrudniają Ci cieszenie się życiem oraz nad możliwościami, których ciągle jeszcze nie wykorzystujesz. To, że wyjedziesz ułatwi przeniesienie uwagi z bliskich, którym pewnie poświęcasz większość swojego wolnego czasu, na własne potrzeby. Otaczająca Cię przyroda umożliwi Ci uzyskanie stanu wyciszenia, zwolnienia, uważności, po to byś usłyszała swój wewnętrzny głos.


Warsztat odbędzie się w oddalonej od cywilizacji miejscowości Orłowo powiat nidzicki. W pobliżu wsi znajduje się niewielkie jezioro, położone obok rezerwatu gdzie można spotkać żółwia błotnego, a z tarasów widokowych obejrzeć różne gatunki ptaków. Okoliczne lasy pełne są jagód, jeżyn i grzybów, a także dzikiej zwierzyny. Poranne spacery gwarantują spotkanie oko w oko z sarną i jeleniem.


Nieopodal można pospacerować aleją dębów, a każdy z nich ma ponad 300 lat!


Ścieżki leśne zachęcają do spacerów, a jedna z nich prowadzi do rezerwatu Źródeł Rzeki Łyny. Wycieczka po rezerwacie zapewni niezapomniane wrażenia , a każdy kto choć raz tam był, będzie chciał wrócić w to miejsce.


Termin: do ustalenia

Koszt:

Nocleg w warunkach materacowych, niezbędny własny materac lub karimata i śpiwór. Możliwość korzystania z kuchni.

Kontakt:

Sylwia Motas - tel. 510 066 414, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kinga Dziedziczak - tel. 668 351 916, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.